Decydując się na nowy materac, użytkownicy coraz częściej stawiają na rozwiązania, po pierwsze zapewniające im wygodę, a po drugie będące przyjaznymi dla środowiska. Dlatego Hilding stworzył kolekcje materacy naturalnych. Na szczególną uwagę zasługuje model Hilding Aspre sprawdź, czy będzie on dobrym rozwiązaniem w Twojej sypialni.

Poznaj materace naturalne 

Materace naturalne to produkty, które wyróżniają się swoją budową nie tylko ze względu na właściwości zapewniające komfortowy sen, ale również ze względu na materiały, z jakich zostały wykonane. Wszystkie użyte do ich produkcji podlegają ponownemu przetworzeniu, dlatego pozostawia o wiele mniejszy ślad środowiskowy niż tradycyjne produkty. Dodatkowo każdy z nich wyposażony został w pokrowiec wykonany z lnu i bawełny organicznej, z certyfikowanych upraw. Materiały te doskonale absorbują nadmierną wilgoć, a przy tym są niezwykle miłe w dotyku dla skóry. Nowa, naturalna kolekcja Hilding cechuje się tym, że proponuje nowoczesne rozwiązania dla użytkownika, a przy tym dba o środowisko.

Hilding Aspre – czy warto go wybrać?

Materace naturalne w sypialni - wybierz Hilding AspreModel Hilding Aspre zbudowany został z dwóch pianek: pianki HR Bio oraz NATURALIS®. Pierwsza z nich jest pianką wysokoelastyczną, która posiada otwartokomórkową strukturę. Jako jej główne zalety warto wymienić optymalne cyrkulacje powietrza oraz doskonałą elastyczność. Natomiast pianka NATURALIS® została nasączona olejkiem rycynowym, który ma właściwości między innymi przeciwbólowe, przeciwbakteryjne i nawilżające. Pianka ta doskonale podtrzymuje ciało i zapewnia komfort odpoczynku na najwyższym poziomie. Materac Hilding Aspre wyprofilowany został w 7 stref twardości, co oznacza, że gwarantuje optymalne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni podłoża do spania. Produkt ten posiada także dwa rodzaje twardości średnią oraz twardą. Daje to możliwość regulacji twardości poprzez prostą czynność polegającą na obróceniu materaca na drugą stronę. Warto także wspomnieć, że producent gwarantuje na ten model 15 lat gwarancji, dzięki czemu zyskujesz pewność, że produkt posłuży Ci i Twoim najbliższym przez długi czas.

Dla kogo się sprawdzi Hilding Aspre 

Szukając materaca do sypialni dla dwóch osób zdecydowanie warto wziąć pod uwagę Hilding Aspre. A to, dlatego, że został on wykonany z takich komponentów, które niwelują drgania występujące na powierzchni materaca. Dzięki czemu likwidujemy problem wybudzania się w nocy przez ruchy drugiej osoby. Dodatkowo materac jest bardzo sprężysty i zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa na całej jego linii. Produkt ten będzie odpowiedni dla alergików. Materiały, z których jest on wykonany, są dla nich w pełni bezpieczne. Będzie także dobrym rozwiązaniem dla osób aktywnych. Materac zapewnia odprężenie i przyśpiesza proces regeneracji mięśni po wysiłku.

Kupując nowy produkt do spania, musimy rozważyć nie tylko na aspekty związane z naszą wygodą, ale również z tym, z czego materac jest wykonany i czy nie zaszkodzi środowisku. Dlatego zainwestuj już dzisiaj w materac naturalny i wprowadź nurt ekologii do swojego życia!

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!