Rynek sypialniany stale się rozwija i zaskakuje coraz bardziej innowacyjnymi propozycjami. Podobnie jest ze świadomością odnośnie wagi zdrowego i efektywnego snu – ona również rośnie. Aby zadbać o to, nocny wypoczynek był możliwie jak najbardziej udany należy zwrócić szczególną uwagę na to, by mieć w swojej sypialni odpowiednio dobrane podłoże do snu.

Zdrowe nawyki, które sprawią, że Twój sen będzie efektywny

Jak wiadomo, w natłoku codziennych obowiązków często zapomina się o tym, że również do snu należy się odpowiednio przygotować. Nie bez powodu tak często wspomina się jednak o higienie snu, czyli zasadach dotyczących prawidłowego i zdrowego snu. Aby nocny wypoczynek był efektywny, należy trzymać się poniższych zaleceń:

  • regularna aktywność fizyczna,
  • unikanie drzemek w ciągu dnia,
  • minimalizowanie dodatkowego czasu spędzonego w łóżku,
  • prowadzenie możliwie jak najbardziej regularnego trybu życia,
  • unikanie posiłków bezpośrednio przed snem,
  • ograniczenie używek,
  • unikanie światła niebieskiego (ze smartfonów, komputerów, telewizorów) przed pójściem spać.

Hilding Mistral – idealna propozycja dla wymagających

Nowości w katalogu - Hilding Mistral i inne materace naturalneNawyki wymienione powyżej są niezwykle istotne, ale – jak wiadomo – gdy materac będzie nieprawidłowo dobrany, ich przestrzeganie nie przyniesie wymaganych efektów. Warto więc zwrócić uwagę na niezwykle innowacyjny model Hilding Mistral, który zaskakuje niesamowicie przemyślanym doborem składników. Wewnątrz znajduje się między innymi mata kokosowa wykonana ze skorupy orzecha. Jest to warstwa doskonale przepuszczająca powietrze i elastyczna, a jednocześnie niesamowicie trwała. Jej głównym zadaniem jest zwiększanie twardości podłoża do snu, dzięki czemu wyrób jest idealny dla osób o nieco większej masie ciała, a także tych, którzy cierpią z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa. Pianki znajdujące się najbliżej ciała użytkownika to innowacyjne surowce, które uznaje się za zdecydowanie najszybciej rozwijające się. Zostały nasączone olejami (rycynowym lub sojowym), które zastępują chemiczne związki, a w efekcie sprawiają, że produkt staje się jeszcze  bardziej przystępny dla alergików.

A co z pokrowcem?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że sama decyzja o zakupie takiego produktu, jak wcześniej wspomniany materac naturalny może mieć jeszcze więcej pozytywnych skutków. Jednym z nich jest jeszcze większy komfort użytkowania możliwy dzięki niezwykłemu, miękkiemu w dotyku pokrowcowi Linen. Tkanina ta jest idealnym dowodem na to, że luksus i funkcjonalność można połączyć. Powstaje ona ze znanych materiałów: bawełny organicznej pochodzącej z certyfikowanych upraw i w pełni biodegradowalnego lnu. Pokrowiec ten sprawia, że materace naturalne stają się atrakcyjne dla jeszcze większej ilości miłośników snu.

Hilding Mistral to świetny przykład na to, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby znacząco polepszyć sobie jakość snu. To produkt idealny dla osób preferujących sen na nieco twardszym podłożu, którym zależy na tym, by spać na materacu naturalnym.

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!