Prawidłowa regeneracja całego ciała to podstawa dla wszystkich osób, które zarówno amatorsko jak i zawodowo zajmują się sportem! Dlaczego ważne jest, aby materace dla sportowca były opracowane z najwyższą starannością? I jaki model najlepiej wybrać? Dzisiaj odpowiemy właśnie na te pytania!

Porządny materac dla sportowca

Materac dla sportowca powinien być bez dwóch zdań najwyższej jakości. Za zadanie ma przecież w prawidłowy sposób podpierać ciało tak, aby rano nie wystąpiły żadne uciążliwe dolegliwości bólowe, które mogłyby powodować dyskomfort. Bardzo ważne są również kwestie związane z regeneracją mięśni – dobrze, aby mogły one jak najszybciej wrócić do dobrej kondycji! Nie zapominajmy również po prostu o komforcie. Kto z nas po wyczerpujących ćwiczeniach nie lubi po prostu położyć się na wygodnym łóżku i odpocząć? Jesteśmy przekonani, że każdy! Dlatego właśnie z myślą o uprawiających sport postanowiliśmy przygotować zestawienie wysokiej jakości materacy, które w sam raz sprawdzą się nawet po najbardziej wymagającym treningu.

Materac sprężynowy dla sportowców

Materace dla sportowca - dlaczego to ważny wybór?Rozwiązaniem w sam raz dla wszystkich sportowców bez wątpienia może okazać się wysokiej jakości materac sprężynowy, a konkretniej kieszeniowy, gdzie każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszeni. Jesteśmy przekonani, że nada się tutaj Hilding Lambada. Jego wypełnienie zostało wzbogacone między innymi o matę kokosową, która świetnie wzmacnia konstrukcję, a także zapobiega rozwojowi wszelkiego rodzaju grzybów i bakterii. Ważną rolę odgrywa tutaj również niezwykle trwała pianka lateksowa, która dopasowuje się do kształtu ciała jego użytkownika, lecz również odpowiednio je podpiera. Wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości, dzięki czemu w indywidualny sposób dopasowuje się do każdej partii ciała – ponieważ inny nacisk na powierzchnię wywierają nogi, uda czy też głowa. Dlatego jesteśmy przekonani, że wskazane materace będą naprawdę dobrym wyjściem.

Który materac piankowy wybrać?

Mamy również świetne rozwiązanie dla miłośników materacy piankowych. Tutaj mowa o modelu Hilding Conga. Jego podstawę stanowi bardzo stabilna i jednocześnie wytrzymała pianka wysokoelastyczna, która świetnie podtrzymuje ciało, co daje gwarancję, że rano nie pojawią się różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Co więcej, wskazany model posiada aż dwie twardości, co oznacza, że w prosty sposób można dopasować go do swoich indywidualnych potrzeb. Żeby zapewnić jeszcze większy komfort i szybszą regenerację całość została wzbogacona między innymi o wysokiej jakości piankę FloFom, która wykazuje właściwości chłodzące, a także unikalną Velvet Touch, jaką stworzono na potrzeby marki Hilding Anders.

Materace, które zostały przygotowane z myślą o sportowcach powinny cechować się najwyższą jakością wykonania, tak, aby zapewniać pełną regenerację!