Stabilne podparcie, które swoje źródło ma w naturze? Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy Hilding Pasodoble świetnie sprawdzi się dla osób preferujących twardsze modele, a także pomoże złagodzić uprzykrzające życie dolegliwości bólowe.

Hilding Pasodoble – dla kogo?

Materace Hilding to produkty, które dostosowane zostały do rozmaitych potrzeb zróżnicowanego grona odbiorców. W tym przypadku mamy przed sobą model, który uzyskał status wyrobu medycznego I klasy, dzięki czemu nada się dla osób, które muszą borykać z dolegliwościami bólowymi czy też różnego rodzaju problemami z kręgosłupem. Zaliczany jest on do grona produktów bardzo twardych, co oznacza, że tego typu materace świetnie nadają się dla osób o podwyższonej wadze. Wyrób bez wątpienia jest bardzo trwały – jest odporny na odkształcenia i przy prawidłowym użytkowaniu będzie nam służył przez długi czas. Spokojnie korzystać mogą z niego alergicy, ze względu na fakt, że mata kokosowa wykazuje liczne właściwości antyalergiczne i blokuje grzybów i pleśni, a także uniemożliwia osadzanie się kurzu i roztoczy.

Co odpowiada za właściwości materaca?

Hidling Pasodoble - zdrowie płynące z naturyMaterac został wyprodukowany na bazie unikalnych sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każdą sprężynę umieszczono w osobnej kieszeni, w związku z czym całość reaguje jedynie w miejscach, gdzie nacisk rzeczywiście jest wywierany, przez co materac jest naprawdę trwały, a jednocześnie wygodny i komfortowy. Wyrób wzbogacono o innowacyjną piankę FlexiFoam, która odpowiada za sprężystość i elastycznośću. Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj również mata kokosowa. To między innymi jej zawdzięczamy świetną cyrkulację powietrza czy też, jak zostało wspomniane, wysoką higienę, a także stabilne podparcie całego ciała. Z kolei za skuteczne odprowadzanie wilgoci odpowiada warstwa sizalu. Wszystkie wskazane komponenty sprawiają, że wskazany produkt świetnie sprawdza się dla najbardziej wymagających i w skuteczny sposób zapewnia zdrowy i komfortowy sen.

Wybierz pokrowiec dla siebie!

Bardzo ważny jest także wybór pasującego nam pokrowca! W przypadku Hilding Pasodoble zdecydować możemy się na jeden z dwóch. Pierwszym jest Tencel. Stworzony został na bazie włókien wiskozowych, które pomagają w kontrolowaniu poziomu wilgoci w naszym łóżku, a także hamuje rozwój grzybów i pleśni! Niewątpliwie jednak warto jest również zwrócić uwagę na model Velvet, który wykorzystuje nowoczesną technologią Purotex. Oznacza to, że posiada on aktywne probiotyki, które potęgują właściwości antyalergiczne materaca. Warto dodać, że obydwa mogą zostać wyprane w maksymalnej temperaturze 60 stopni, co pomoże pozbyć się wszelkich zabrudzeń.

Porządny materac o właściwościach medycznych bez wątpienia stanowi gwarancję komfortu snu na najwyższym poziomie – dlatego nie ma co się zastanawiać. Postaw na spokojny wypoczynek!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/