Każdy z nas lubi co innego, czym innym się zachwyca i z czego innego korzysta na co dzień. Preferencje mamy bardzo różne i zależą od wielu czynników. Tyczy się to także spania i naszego łóżka w sypialni. W przypadku materaców mamy dostępne różne opcje, mniej i bardziej twarde. Jeśli wyjątkowo dobrze czujemy się na naprawdę twardych podłożach, to model Hilding Foxtrot będzie najlepszą opcją. Jest to najtwardszy w kolekcji materac piankowy. Plecy na nim na pewno doznają wygody i ukojenia. A sen będzie długi i przyjemny, w efekcie oczywiście mocno regeneracyjny.

Foxtrot jest rolowanym materacem piankowym, który można łatwo transportować i przechowywać, jeśli mamy taką potrzebę. Jest polecany dla osób cięższych, par, ale i seniorów. Wszystko dzięki naprawdę stabilnemu i mocnemu wypełnieniu, które zapewniają każdym plecom i kręgosłupowi odpowiednie odprężenie i wygodę. Producent daje nam 15 lat gwarancji, więc przez długi czas możemy cieszyć się właściwościami naszego wkładu.

Czym charakteryzuje się Hilding Foxtrot?

Hilding Foxtrot - najtwardszy w kolekcjiTo model piankowego materaca, który został stworzony przede wszystkim z przeznaczeniem dla osób o wadze powyżej 80 kg, ale także dla tych, które lubią wyjątkowo twarde podłoża. Jest to materac bardzo twardy i solidny. Jego wypełnienie składa się z profilowanej pianki HR o podwyższonej twardości. Jest ona wysokoelastyczna i ma wysokość 18 cm. 7 różnych stref twardości w tym materacu zapewnia nam bardzo dobre wsparcie dla całego ciała, na całej jego długości. Kark, ramiona, plecy, wszystko to stabilnie leży i ma szansę na relaks i regenerację dzięki elastycznemu podłożu. Niezależnie od przybranej pozycji, nasze ciało ma poczucie mocnego wsparcia i wygody. Pianka HR ma otwartokomórkową strukturę, a to przekłada się na bardzo dobrą przewiewność, a tym samym zapewnia odpowiednią wentylację naszemu materacowi. Wkład jest chroniony przed zawilgoceniem i w łatwy sposób możemy zachować higienę snu i ogólną świeżość w miejscu naszego spania. Wypełnienie jest chronione, ale i trwale utrzymuje swoje właściwości, bo odpowiednia wentylacja w materacach to właśnie gwarantuje. Hilding Foxtrot jest bardzo elastyczny i sprężysty, mimo pozostawania przy tym bardzo twardym. Leżenie na nim to przyjemność i zapewniona wygoda. Sen będzie długi i na pewno regeneracyjny. Pary i osoby cięższe będą na nim czuły się idealnie, ponieważ nie doznają niewygodnego zapadania się czy wgnieceń, nierówności.

Hybrid czy Italiano? Jest się nad czym zastanawiać.

Hilding wraz z modelem Foxtrot oferuje do wyboru dwa pokrowce. Italiano i Hybrid. Pierwszy z nich jest pokrowcem bardzo przyjemnym w dotyku, przeszytym dodatkową wiskozą, bardzo wysokiej jakości. Delikatna dzianina otula ciało i dodatkowo bardzo estetycznie i ładnie prezentuje się na łóżku. Trójwymiarowy efekt daje ciekawe odczucie dla dotyku, ale i przyjemne dla oka. Italiano jest lekki i posiada uchwyty, które pozwalają na swobodne manewrowanie materacem. Jest oczywiście pokrowcem zdejmowalnym i pralnym w temperaturze 60°C. W połączeniu z wypełnieniem ma 20 cm wysokości. Drugą opcją jest pokrowiec Hybrid. Wykonany z dzianiny o bardzo dużej gramaturze, a w dodatku zawiera elastyczny stretch. Połączenie to zapewnia świetną wentylację i dodatkową przewiewność, a to wpływa na odpowiednią higienę w naszym łóżku. Jest odporny na mechacenie się, więc długo zachowa walory wizualne. Również posiada uchwyty i niewielką wagę. Możemy go zdjąć i wyprać w temperaturze 60°C. Pokrowiec razem z wkładem są wysokie na 19 cm. Która opcja będzie lepsza dla Ciebie i Twojego materaca Hilding Foxtrot?