Dbając o komfort w naszej codzienności zwracamy uwagę na wiele ważnych aspektów. Od diety, poprzez sport, na wygodnych butach kończąc. Między tym wszystkim, równie ważne jest solidne i wygodne łóżko. To przecież właśnie sen jest jednym z fundamentów zdrowego i dobrego życia. Rama łóżka często jest wybierana na podstawie cech wizualnych, musi być piękna i oczywiście trwała. A materac? Tutaj istnieje wiele opcji, każda jest dostosowana do użytkownika i jego cech oraz przyzwyczajeń. Hilding zaproponował model Fandango, który spisze się świetnie w codziennym dbaniu o nasze plecy i kręgosłup. Warto zainwestować w zdrowie i wygodę.

Model Fandango jest materacem sprężynowym i wyrobem medycznym. Jego właściwości sprawiły, że jest chętnie polecany w profilaktyce wad postawy. Jeśli mamy problemy z kręgosłupem, predyspozycje do powstawania dolegliwości związanych z układem mięśniowo-szkieletowym albo po prostu chcemy spać bezpiecznie, zdrowo i wygodnie – powinniśmy postawić właśnie na Hilding Fandango. Jest to rolowany materac, który łatwo można przechowywać i transportować, kiedy planujemy przeprowadzkę albo dwa tygodnie urlopu w domku letniskowym. Można bez problemu zabrać go ze sobą i z łatwością przewieźć, w trakcie tego wypełnienie się nie odkształca i nie psuje. 5 lat gwarancji świadczy o tym, że materiały są najwyższej jakości i będą długo żywotne, a zatem warto wybrać właśnie ten model Hilding. Bez względu na to czy jesteśmy alergikami, seniorem, mamy problemy z kręgosłupem, a może należymy do osób o podwyższonej wadze – model Fandango został stworzony z myślą o nas i naszych potrzebach.

Czym charakteryzuje się wypełnienie Hilding Fandango?

Hilding Fandango - podwyższona twardośćProducent w tym materacu zapewnił 7-strefową sprężynę kieszeniową, a od obu stron zabezpieczył ją pianką Felxifoam na wysokość około 3 cm. Dodatkowo po jednej ze stron mamy warstwę kokosu, a po drugiej mocną warstwę filcu. Połączenie to w efekcie daje solidne wsparcie. Sprężyna kieszeniowa daje wysoką elastyczność punktową, a to z kolei przekłada się na stabilność materaca, bez odczuwania żadnych drgań nawet z osobą śpiącą obok. Osoby z bólami mięśni i kręgosłupa wybierają często twarde i stabilne podłoże, a takie właśnie zapewnia Hilding Fandango. Plecy leżą stabilnie, nie zapadają się, są utrzymywane w stałej i bezpiecznej pozycji. Postawa się nie odkształca, nie ma problemów z dolegliwościami ze strony układu mięśniowo-szkieletowego. Sen na tym materacu jest wygodny i daje odczucie komfortu. Mięśnie mają w nocy szansę na pełną regenerację i optymalne podtrzymywanie przez wszystkie godziny snu. Materac jest bardzo twardy, a to za sprawą warstwy kokosu, którą w środku łączy lateks. Trwała i pewna konstrukcja świetnie spiszą się w łóżku najbardziej wymagającej i wrażliwej osoby. Hilding Fandango jest bowiem świetną opcją również dla alergików, nie zawiera żadnych szkodliwych materiałów i jest w pełni bezpieczny. Jest również odwracalny, co wpływa na wentylację wkładu i zapewnia jeszcze większą higienę snu. Przeszedł przez wiele restrykcyjnych badań i testów, w efekcie uzyskując status wyrobu medycznego w klasie I.

Medi-Cover w walce z alergią.

Producent razem z materacem Hilding Fandango proponuje pokrowiec Medi-Cover. Jest to antyalergiczny pokrowiec stworzony z impregnowanej tkaniny, która niweluje powstawanie i gromadzenie się szkodliwej pleśni wewnątrz materaca. Jego konstrukcja w bezpieczny sposób likwiduje pokarm, którym żywią się roztocza. Cały ten proces jest bezpieczny i zdrowy dla nas i środowiska. Medi-Cover długi czas chroni nasze ciało i sam wkład, ciągle utrzymując wysoką skuteczność swojego działania. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w temperaturze 60°C.