Zapewnienie sobie wygodnego łóżka, które będzie dawało odpowiednio regeneracyjny sen, bywa często niełatwym zadaniem. Zdarza się, że nie wiemy jaki wybrać materac i które łóżko będzie z nim najlepiej współgrało. Jeśli mamy trudności z wyborem materaca, z pomocą może nam przyjść Hilding, a konkretnie model Electro, który jest produktem uniwersalnym.

Jaki wkład posiada wielofunkcyjny materac hybrydowy Hilding Electro?

Model Electro jest materacem hybrydowym, który posiada funkcje zarówno materaca piankowego, jak i sprężynowego. Dzięki takiej budowie ma on działanie uniwersalne, dostosowuje się do osób ciężkich, lekkich, ale i o różnym wzroście. Dostępny odpinany top pozwala na dowolną regulację twardości i dostosowanie jej do naszych potrzeb, zależnie od oczekiwanego komfortu. Dzięki 7-strefowej sprężynie Multipocket, która w innowacyjny sposób podtrzymuje ciało w odpowiednim miejscu, spanie na nim jest wyjątkowo wygodne, bo nie ma problemu z nieprzyjemnymi odgnieceniami na materacu. Dołączona hybrydowa pianka Fusion o wysokości 3 cm, gwarantuje odporność na wilgoć, co pozwala na utrzymywanie wysokiej higieny w miejscu spania. Po drugiej stronie znajdziemy cienką warstwę Sizalu razem z pianką wysokoelastyczną o wysokości około 4 cm, zestawienie to mocno utwardza całą konstrukcję, dzięki czemu nasze ciało stabilnie opiera się na całej powierzchni łóżka, a to zapewnia wygodę przez całą noc. Materac Hilding Electro stanowi stabilne podłoże, które dopasowuje się do ciała śpiącej na nim osoby, dzięki czemu komfort snu jest bardzo wysoki. Jeśli zmagamy się z bólami kręgosłupa, to na pewno ten wybór będzie dla nas idealny, pomoże układać plecy w sposób, który nie będzie dla nich obciążeniem. Model Electro jest przeznaczony również dla aktywnych osób, bo jego sprężynowo-piankowa budowa daje uczucie odprężenia mięśni podczas odpoczynku i snu. Jego wysoka elastyczność punktowa zapewnia dopasowanie do każdego ciała i wygodę podczas spania we dwójkę, więc jest doskonałym rozwiązaniem dla par.

Czym charakteryzuje się materac przyjazny podróżującym?

Hilding Electro - wielofunkcyjny, hybrydowyModel Hilding Electro śmiało można nazwać materacem przyjaznym osobom lubiącym podróże. Jego wyjątkowość stanowi dołączony top, który można odpiąć i zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Jest on wytworzony z lateksu i połączony z pianką Visco, co daje możliwość zmiany twardości materaca zależnie od naszych potrzeb. Istnieje sześć poziomów twardości, spośród których można wybrać swoją ulubioną albo adekwatną do aktualnych dolegliwości. Mamy do wyboru wiele twardości, więc każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie, a i w razie pojawienia się nagłych problemów z kręgosłupem nie będzie zmuszony do wymiany materaca. Warto też wspomnieć, że produkt Hilding Electro ma aż 15 lat gwarancji. Często podczas wyjazdów musimy spać na niewygodnych, zbyt miękkich lub zbyt twardych podłożach, a odpinany top dołączony do tego materaca pozwoli nam spać wygodnie i na ulubionej twardości właściwie wszędzie, gdzie się wybierzemy. To przenośna wygoda, w którą na pewno warto i zdrowo zainwestować.

Pokrowiec materaca Hilding Electro, który sprzyja alergikom.

Wybierając ten model materaca decydujemy się na posiadanie pokrowca Tencel, który posiada antyalergiczne właściwości i zapewnia pochłanianie nadmiaru wilgoci. Innowacyjnie zastosowane włókna z wiskozy gwarantują absorbowanie wilgoci z ciała śpiącej osoby i dzięki temu kontrolują poziom wilgoci w całym materacu. Materiał, z którego stworzony jest pokrowiec Tencel jest antyalergiczny, więc sprawdzi się dla najbardziej wymagających osób. Nie sprawia żadnego dyskomfortu, nie powoduje podrażnień, więc można spać długo i spokojnie. Na uwagę na pewno zasługuje również fakt, że pokrowiec jest zdejmowalny i można go wyprać w temperaturze do 60°C, co zapewnia zachowanie odpowiedniej higieny i zdrowy sen.