Hilding Anders to producent z doświadczeniem, który w swoim portfolio posiada szereg wysokiej jakości produktów, w tym także materaca, które uzyskały status wyrobu medycznego. Poznaj bliżej tę unikalną firmę i dowiedz się, dlaczego warto jest postawić właśnie na nich

Firma z doświadczeniem

Hilding Anders to firma, która działa już od 1939 roku, w Polsce jednak pojawiła się w 2001. Od tego czasu koncern miał okazję współpracować już z takimi czołowymi graczami na rynku jak Black Red White, Agata Meble, czy też Ikea. Koniecznie jednak warto jest zwrócić uwagę tutaj na marki własne producenta, a mianowicie Hilding czy Curem. Dzięki tak dużemu doświadczeniu udało im się dokładnie poznać potrzeby klientów w różnym wieku, mających odmienne potrzeby. Szczególnie z myślą o osobach, które pod względem zdrowotnym są najbardziej wymagające powstała unikalna marka materacy, które uzyskały status wyrobu medycznego, a mianowicie SleepMed, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Materace SleepMed: czym się wyróżniają?

Najlepsze materace medyczne od Hilding AndersMaterace Sleep Med, które wyprodukowane zostały przez firmę Hilding Anders to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób zmagających się z problemami zdrowotnymi, lecz również dla tych, którzy doceniają komfort snu na najwyższym poziomie. Warto zwrócić uwagę chociażby na materace piankowe. Tutaj do czynienia mamy z wysokiej jakości pianką termoelastyczną, jaką zaprojektowano przy użyciu nowoczesnych technologii. Dopasowuje się ona do kształtu naszego ciała, lecz jednocześnie podpiera je w prawidłowy sposób. Kolejną zaletą, o jakiej nie możemy zapomnieć jest regulacja twardości. Oznacza to, że po rozpięciu pokrowca możemy wyjąć blat pianki i przełożyć go na drugą stronę, dzięki czemu zmienimy siłę podparcia. Nie zapominajmy też o technologii Airforce, jakiej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza, a to dzięki nacinaniu wkładu w tak zwaną “kratkę wentylacyjną”. Oczywiście bardzo istotną rolę, swego rodzaju podstawę wyrobów stanowią sprężyny typu Multi.

Jaki materac wybrać?

Materace ortopedyczne? Bez wątpienia i takie znajdziesz w ofercie marki SleepMed. Szukając idealnego modelu dla siebie warto jest zwrócić uwagę na SleepMed Hybrid Supreme Plus. Posiada on aż siedmiocentymetrowy, odpinany top, dzięki któremu produkt zdecydowanie łatwiej jest dopasować do aktualnych potrzeb jego użytkownika. Kolejną kwestią, o jakiej nie możemy zapomnieć jest wyprofilowanie wkładu w siedem stref twardości, dzięki czemu każda w indywidualny sposób dopasowuje się do wywieranego nacisku. Miły efekt masażu gwarantuje nam z kolei pokrowiec Merced. Wyroby zobaczyć możesz w naszych salonach – sklep w Krakowie czeka na wizytę!

Dobrze dobrany materac medyczny jest w stanie wpłynąć w pozytywny sposób na stan naszego zdrowia oraz wspomóc rekonwalescencję, dlatego bez wątpienia warto stawiać na sprawdzonych producentów.