Planujesz wymianę starego materaca na nowy, ale nie wiesz, jak znaleźć najlepszy materac dla siebie i swojego partnera? Przeczytaj artykuł, by poznać świetne produkty dedykowane parom! 

Materace dla par – charakterystyka 

Materace dla par to innowacyjne produkty, które mają za zadanie zapewnić partnerom komfortowy i regenerujący sen. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że tego typu produkty świetnie wspierają sylwetkę użytkowników i niwelują drgania, wywoływane ruchami osoby śpiącej obok. Ich konstrukcja została skrupulatnie przemyślana, by dopasowywać się do potrzeb obojga partnerów. Materiały wykorzystywane do produkcji materacy dla par sprawiają, że osoba śpiąca obok nie odczuwa kręcenia i ruchów partnera, co sprawi, że żadne z was nie przebudzi się w nocy. Tego typu produktu produkowane są z pianek lateksowych, wysokoelastycznych i termoelastycznych. Dzięki tym ostatnim – modele reagują na ciepło ciała i pobudzają krążenie krwi. Co więcej, modele dwuosobowe odprowadzają nadmiar wilgoci i umożliwiają swobodną wentylację oraz minimalizują ryzyko gromadzenia się niebezpiecznych bakterii i grzybów. Materace dla par łatwo utrzymać w czystości i zapewnić tym optymalne środowisko snu.

Komfort i luksus 

Materace dla par - inwestycja w komfortowy wypoczynekPierwszy materac dedykowany parom to SleepMed Supreme. Jest to produkt, który dostarcza luksus i niesamowitą wygodę. Wszystko za sprawą grubych warstw innowacyjnych pianek, które współpracują ze sobą, by zapewnić użytkownikom optymalny komfort. Ponadto, materac zapewnia wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki. Ten model powstał z połączenia aż czterech nowoczesnych technologii – wysokoelastycznej pianki VPPHR, termoelastycznej pianki VitaRest, Airforce oraz taśmy 3D. Przemyślana konstrukcja zapewnia amortyzację i stabilizację ciała. Materac charakteryzuje się aż czterema różnymi twardościami. Specjalne właściwości pianek umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, co minimalizuje ryzyko powstawania pleśni i szkodliwych roztoczy. Materac to produkt, który sprawdzi się w sypialni nawet najbardziej wymagających par.

Innowacyjny materac sprężynowy 

Drugi produkt dedykowany dla par to Hilding Flamenco. Jest to materac sprężynowy, który wykorzystuje innowacyjne działanie sprężyn Multipocket. Dzięki takiej konstrukcji materac dopasowuje się do kształtu sylwetki, niezależnie od preferowanej pozycji do spania. Sprężyny użyte do budowy materaca posiadają mniejszą średnicę, co sprawia, że na jeden metr kwadratowy przypada ich dużo więcej. Dzięki temu powstaje więcej punktów podparcia na całej powierzchni. Materac posiada siedem stref, które charakteryzują się zróżnicowaną twardością. Specjalistyczne profilowania i nacięcia we wkładzie umożliwiają odpowiednią wentylację, co zmniejsza ryzyko powstawania skupisk bakterii i rozwoju wilgoci. Pianka lateksowa cechuje się wysoką odbojnością, a pianka wysokoelastyczna nadaje sprężystości.

Materace opisane w tym artykule to produkty najwyższej jakości, które świetnie sprawdzą się w sypialni pary.