W dzisiejszych czasach rynek materacy jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju produkty. Pozwala to na zapewnienie klientom większego komfortu oraz efektywnego snu. Z uwagi na to powstał wyjątkowy materac – Hilding Electro, który zalicza się do materacy hybrydowych, czyli takich, które łączą ze sobą wkład sprężynowy oraz wkład piankowy. Jakie cechy dzięki temu posiada materac Hilding Electro oraz komu jest polecany? 

Cechy materaca Hilding Electro

Hilding Electro, to specjalnie zaprojektowany model, który dopasowuje się nawet do najbardziej wymagających osób. Jak każdy materac hybrydowy – Hilding Electro posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają odpowiednie dopasowanie się do indywidualnych kształtów ciała użytkownika. Dodatkowo nie ma problemu wybraniem odpowiedniej twardości, ponieważ w zależności od preferencji użytkownika może być miękki, średnio twardy lub twardy. Wynika to z faktu posiadania specjalnego topu, który w razie potrzeby można odpiąć, dzięki czemu Hilding Elektro posiada 6 stref twardości, które umożliwiają dostosowanie twardości pod swoje indywidualne preferencje. Wpływa na to również fakt, że materac jest odwracalny. Oznacza to, że zarówno jedna strona, jak i druga nadają się do użytkowania i posiadają zupełnie inny stopień twardości. W ten sposób łatwo można zapomnieć o szukaniu materaca z odpowiednią twardością. Jeśli chodzi o skład wkładu, to wyróżnić tutaj można:

  • sprężynę Multipocket – charakteryzują się zwiększonym zagęszczeniem osadzonych w indywidualnych kieszonkach sprężyn, które gwarantują elastyczność punktową,
  • piankę wysokoelastyczną – cechuje się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia,
  • piankę Fusion – niezwykle wytrzymała i komfortowa pianka hybrydowa o wysokiej elastyczności,
  • sizal – zbudowana z naturalnego włókna w znaczny sposób zwiększa twardość materaca,
  • top, który składa się z pianki termoelastycznej Visco (która reaguje na temperaturę oraz nacisk ludzkiego ciała) oraz lateksu (sprężystej, antyalergicznej i wytrzymałej pianki).Hilding Electro jako materac hybrydowy

Materace do spania mogą mieć różną wysokość, a Hilding Electro ma prawie 31 cm wysokości, dzięki czemu należy do jednych z wyższych materacy oferowanych przez Hilding Anders. Dodatkowo ułatwia to wstawanie oraz kładzenie się na łóżko osobom starszym. W zestawie jest pokrowiec Tencel NEW, który wykonany został z nowoczesnych włókien wiskozowych. W ten sposób pokrowiec może absorbować wodę bezpośrednio z osoby śpiącej oraz uniemożliwić rozwój bakterii. Pokrowiec posiada uchwyty oraz zamek, dzięki czemu można go z łatwością zdjąć i wyprać. Materac hybrydowy Hilding Electro jest niezwykle praktyczny, jednak kto powinien na nim spać?

Materac hybrydowy – dla kogo? 

Materac Hilding Electro jest wyjątkowo uniwersalny z uwagi na skład wkładu. To właśnie dzięki temu śmiało korzystać z niego mogą alergicy, gdyż wszystkie materace Hilding produkowane są z bezpiecznych materiałów. Ponadto modele Hilding Electro posiadają odpowiednią wentylację oraz lateks, które dodatkowo wpływają nie tylko na higieniczne środowisko, ale również uniemożliwiają gromadzenie się alergenów. Produkt ten idealnie nadaje się dla osób aktywnych, których mięśnie wymagają regeneracji po ciężkim wysiłku, ale także i dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Odpowiednio komfortowy wypoczynek jest gwarantowany dla każdego – niezależnie od wieku lub stanu zdrowia, ponieważ dzięki wyjątkowej budowie, Hilding Electro idealnie sprawdza się u osób z bólem kręgosłupa. Dzięki unikalnym cechom, na materacu Hilding Electro mogą spać zarówno pary o małej, jak i dużej różnicy w wadze oraz single. Dzięki temu materac ten jest bardzo uniwersalny dla każdego, kto na nim śpi.

Materace hybrydowe są niezwykle innowacyjnym oraz nowoczesnym produktem, który znacząco poprawia jakość snu człowieka oraz pozwala mu się efektywnie wyspać. Hilding Electro należy do jednych z bardziej uniwersalnych modeli, które pomimo swojej ceny jest naprawdę godzien uwagi. W pozytywny sposób wpływa na regenerację mięśni, a także i umysłu, dzięki czemu rano można obudzić się niezwykle wypoczętym i pełnym energii.